+48 723 328 516  biuro@prosystempolska.pl

O firmie

Pro-System jest młodą lecz prężnie rozwijającą się firmą, która działa w sektorze "industry" zajmując się doradztwem technicznym w dziedzinie wykończenia powierzchni. Doborem gotowych systemów manualnych jak i automatyzacją procesu do nanoszenia powłok błonotwórczych, lakierniczych, ochronnych dla metali, tworzyw sztucznych oraz szkła i drewna. Urządzeniami do aktywacji powierzchni poprzez stosowanie klejów, silikonów, uszczelnień oraz wiele innych materiałów.

 

 

Jesteśmy autoryzowanym dostawcą najwyższej jakości urządzeń do malowania oraz klejenia renomowanej marki NORDSON. Ciężka praca oraz ogromne doświadczenie będące następstwem wieloletniej znajomości branży lakiernictwa przemysłowego (ciekłego i proszkowego) owocują ciągłym rozwojem firmy oraz stałym ubogaceniem naszej oferty.

 

KOMPLEKSOWOŚĆ
USŁUG

GWARANCJA
SATYSFAKCJI

SZYBKOŚĆ
REAKCJI

ATRAKCYJNE
CENY

 

ZAUFAJ SPECJALISTOM

- POSTAW NA SPRAWDZONYCH

Nasza kadra pracownicza składa się tylko i wyłącznie z doświadczonych pracowników posiadających wysokie kompetencje. Nasi pracownicy z najwyższą uprzejmością udzielą Państwu rzetelnych informacji dotyczących oferty, fachowe doradztwo a przede wszystkim pomoc w nietypowych sytuacjach są podstawą naszej firmy. Nasza wiedza oraz znajomość fachu pozostają do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do skorzystania z oferty.