+48 723 328 516  biuro@prosystempolska.pl

Najważniejsze to fachowa kadra

Innowacyjne systemy lakiernicze firmy Nordson

Pro-System – innowacyjne systemy lakiernicze – jest prężnie rozwijającą się firmą, która działa w sektorze industry, zajmując się doradztwem technicznym w dziedzinie wykończenia powierzchni, doborem gotowych systemów manualnych, jak i automatyzacją procesu do nanoszenia powłok ochronnych dla metali, tworzyw sztucznych, szkła czy drewna.

Fachowa kadra pracowników posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży lakiernictwa przemysłowego jest niezbędnym atutem każdej firmy, która chce konkurować w naszej branży – mówi Grzegorz Grzesikiewicz, dyrektor handlowy. – Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści są w stanie poradzić sobie z szybko zmieniającymi się warunkami pracy, dzięki temu jesteśmy gotowi do podejmowania się trudnych tematów w dziedzinie obróbki powierzchni. Technicy i serwisanci pracujący w firmie Pro-System posiadają adekwatną wiedzę i umiejętności niezbędne do rzetelnej obsługi wymagającego klienta.
Urządzenia renomowanej firmy, czyli systemy Nordson, które sprawdzają się w Polsce i na całym świecie, są znane od wielu lat. Referencje te są łatwe do zweryfikowania, dzięki czemu możemy potwierdzić fachowość urządzeń oraz stabilność procesów lakierniczych, które z kolei przyczyniają się do rozwoju i zwiększania zysków firm korzystających z naszych urządzeń.

Firma Nordson jest liderem światowym rynku precyzyjnych urządzeń dozujących, używanych do nanoszenia warstw wykończeniowych metodą mokrą oraz proszkową.

Przedsiębiorstwo Pro-System działa jako dystrybutor Nordson w całej Polsce. Oferujemy profesjonalny sprzęt lakierniczy: pistolety proszkowe oraz do malowania na mokro, systemy manualne oraz automatyczne, roboty lakiernicze, farby proszkowe oraz mokre, kabiny lakiernicze proszkowe oraz serwis.

Charakterystykę poszczególnych systemów lakierniczych znajdą Państwo na www.nordsonpolska.pl